Kontakt

Lia Sandberg – Verksamhetsledare 
Mobil 0734 – 24 26 93
Mejl Lia.Sandberg@sjobo.se

Ingrid Nilsson – Kommunikatör 
Mobil 0734 – 24 29 87
Mejl Ingrid.Nilsson2@sjobo.se 

Hanna Eneroth – Praktikant
Mobil 0738 – 27 61 62
Mejl: hanna.eneroth@sjobo.se

Josefine Hawkins – Praktikant
Mobil 0736 – 99 65 32
Mejl: josefine.hawkins@sjobo.se

Tom Hudson – Administratör, Samordnare av konferenser och evenemang 
Mejl: Tom.Hudson2@sjobo.se

Adam Lundberg – Administratör, Strategisk kommunikation och PR
Mejl: Adam.Lundberg2@sjobo.se             

Mejl Europa Direkt Sydskåne: europadirekt@sjobo.se

Postadress för paket:

Europa Direkt Sydskåne

Sjöbo kommun,

Kommunhuset, Götgatan 2

275 32 Sjöbo

Postadress för brev:

Sjöbo kommunhus

Kommunhuset, Gamla Torg

275 80 Sjöbo

Besöksadress:

Sjöbo kommunhus
Gamla Torget 10